-
Auchentoshan 26 Year Old 1999/2026 East Village Whisky & TWA 50.6% 0.7L
Regular price €215,90 EURRegular priceUnit price €308,43 per l€219,90 EURSale price €215,90 EURSold out -
-2%
Shipping May 11
Bruichladdich 15 Year Old 2010/2026 East Village Whisky & TWA 50.6% 0.7L
Regular price €194,90 EURRegular priceUnit price €278,43 per l€199,90 EURSale price €194,90 EURSold out -
Glen Garioch 13 Years 2012/2026 Villa Konthor & TWA 49.7% 0.7l
Regular price €130,90 EURRegular priceUnit price €187,00 per l€134,90 EURSale price €130,90 EURSold out -
Strathmill 37 Years 1988/2026 Sansibar & TWA 45.1% 0.7L
Regular price €339,90 EURRegular priceUnit price €485,57 per l€349,90 EURSale price €339,90 EURSold out -
Ben Nevis 30 Year Old 1996/2026 Sansibar & TWA 45.3% 0.7L
Regular price €389,90 EURRegular priceUnit price €557,00 per l€394,90 EURSale price €389,90 EURSold out -
Secret Orkney 25 Years Old 2000/2026 Sansibar & TWA 52.6% 0.7L
Regular price €244,90 EURRegular priceUnit price €349,86 per l€249,90 EURSale price €244,90 EURSold out -
Isle of Jura 17 Years Old 2009/2026 Sansibar & TWA 51.8% 0.7l
Regular price €126,90 EURRegular priceUnit price €181,29 per l€129,90 EURSale price €126,90 EURSold out -
Secret Speyside 19 Year Old 2007/2026 Villa Konthor & TWA 50.1% 0.7l
Regular price €121,90 EURRegular priceUnit price €174,14 per l€124,90 EURSale price €121,90 EURSold out -

-2%
Shipping from June 14th
Laphroaig 20 Year Old 2005/2026 Joint Bottling Milroy's & TWA 52.2% 0.7l
Regular price €234,90 EURRegular priceUnit price €335,57 per l€239,90 EURSale price €234,90 EURSold out -

-1%
Shipping from 14.06
Bowmore 18 Year Old 2007/2026 Joint Bottling Milroy's & TWA 51.8% 0.7L
Regular price €177,90 EURRegular priceUnit price €254,14 per l€179,90 EURSale price €177,90 EURSold out -
Ben Nevis 30 Year Old 1996/2026 The Whisky Agency 43.4% 0.7l
Regular price €372,90 EURRegular priceUnit price €532,71 per l€379,90 EURSale price €372,90 EURSold out -
-2%
Shipping 11 May
Benriach 16 Years Old 2010/2026 The Whisky Agency 49.3% 0.7l
Regular price €121,90 EURRegular priceUnit price €174,14 per l€124,90 EURSale price €121,90 EURSold out -
Ardmore 16 Years 2009/2026 The Whisky Agency 49.5% 0.7l
Regular price €112,90 EURRegular priceUnit price €161,29 per l€114,90 EURSale price €112,90 EURSold out -
Bowmore 20 Years 2005/2026 The Whisky Agency 48.8% 0.7l
Regular price €219,90 EURRegular priceUnit price €314,14 per lSale price €219,90 EURSold out -
The Whisky Agency Christmas Tasting with Christian - 7 Drams, December 19th, 2025 at 7 pm
Regular price €59,90 EURRegular priceUnit price perSale price €59,90 EURSold out -
Glenrothes 36 years 1989/2025 The Whiskey Agency 44.8% 0.7l
Regular price €566,90 EURRegular priceUnit price €809,86 per l€590,00 EURSale price €566,90 EURSold out -
Secret Orkney 25 years 1999/2025 The Whiskey Agency 51.2% 0.7l
Regular price €254,90 EURRegular priceUnit price €364,14 per l€265,00 EURSale price €254,90 EURSold out -
Ben Nevis 28 Years Old 1996/2025 The Whisky Agency 43.5% 0.7l
Regular price €359,90 EURRegular priceUnit price €514,14 per l€375,00 EURSale price €359,90 EURSold out -
Ardmore 27 years 1997/2025 The Whiskey Agency 50.7% 0.7l
Regular price €254,90 EURRegular priceUnit price €364,14 per l€265,00 EURSale price €254,90 EURSold out -
C. Rum 31 years 1993/2024 The Whiskey Agency 48.5% 0.7l
Regular price €139,90 EURRegular priceUnit price €199,86 per l€145,00 EURSale price €139,90 EURSold out


